22-07-2024

Parashikimi i motit për të premten

Për sot ( e premte) parashikohet mot me diell, por me acar të madh në orët e mëngjesit.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -11 deri në -6°C, ndërsa ato maksimale do të shënojnë ngritje, prej 2 – 5 °C.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut dhe lindjes me shpejtësi prej 13-33 km/h./MK

Asnjë koment

Comments are closed.