15-07-2024

Parashikimi i motit për të shtunën, 06.07.

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 12-30 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje të mëtejshme, me minimale që do të lëvizin prej 11 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 29 deri në 33°C. /MK

Asnjë koment

Comments are closed.