23-04-2024

Parashikimi i motit për të shtunën ( 09.03 )

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell, ndërsa gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes pritet të ketë reshje lokale shiu. Në zonat malore reshje bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 12 – 14°C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.