20-04-2024

Pëlqehet hiti i ri i Bebe Rexhës “Push Back”

Ne-Yo ka bashkëpunuar me Bebe Rexhën dhe Stefflon Don në videon vibrante të klipit “Push Back”.

Në regji të James Larese, ylli i muzikës RnB shfaqet në lëvizje interesante të vëllzimit në këtë bashkëpunim ndërkombëtar me bukuroshen shqiptare.

Bebe Dhe Stefflon po ashtu duken të përkryer përkrah Ne Yo, performanca e tyre realizonte duke vallëzuar prapa prapavijave të bukur artistike dhe gomave të ngjyrosura.

“Më pëlqejnë femrat që dijnë të vallëzojnë. Më pëlqejnë femrat që e njohin veten dhe zemrën e tyre. Ato që janë komode me trupin e tyre”, theksoi Ne-Yo kohë më parë.

Ne Yo po bën gati albumin e shtatë të tij “Good Man”, ku ka yje tjera të hip hopit.

Ndërkaq, Bebe Rexha është në prag të lansimit të albumit “Expectations”.

Komentet

Komento