15-07-2024

Përfundon ndeshja KB Rahoveci-Bashkimi, ky është rezultati

KB Rahoveci ka shënuar fitore ndaj ekipit të Bashkimit nga Prizreni, me rezultat 98 : 95 (pjesa I 49: 37), raporton Gazeta e Prizrenit.

Skuadra nga Rahoveci rikthehet te fitorja pas 9 humbjeve.

Ndeshja është zhvilluar sonte në Rahovec, në kuadër të Super Ligës së Kosovës në Basketboll.

Mund të jetë një imazh i 3 persona, personat duke marrë pjesë në sporte, top dhe ambiente të brendshme

Asnjë koment

Comments are closed.