24-09-2021

Përleshje mes vete 10 personave në Suharekë

Në Suharekë ka ndodhur një rrahje mes dhjetë personave, raporton GazetaePrizrenit.

Në raportin 24 orësh, Policia  njofton se rrahja e tyre erdhi si pasojë e një mosmarrëveshje.

Raporti i PK-së

“Suharekë, 28.07.2021 – 22:00. Raportohet se pas një mosmarrëveshje ka ardhur deri tek rrahja e dhjetë meshkujve kosovarë. Të lënduarve i është ofruar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palë janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”./GazetaePrizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.