15-07-2024

Përleshje në Suharekë mes tifozëve!

Në Suharekë po zhvillohet finalja e Superkupës së Kosovës në basketboll në mes të Trepçës dhe Pejës.

Edhe kjo ndeshje nuk ka kaluar pa incidente, shkruan Indeksonline.

Përveç se pati përleshje në stadium, tifozët vazhduan problemet edhe jashtë, në qytetin e Suharekës.

 

Asnjë koment

Comments are closed.