20-05-2024

Policia jep detaje për vrasjen, arrestohet i dyshuari në Pejë

Dyshohet se një grua është vrarë nga bashkëshorti i saj mëngjesin e sotëm. Viktima Gjyljeta Ukella ishte punëntore shëndetësore e stomatologjisë.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe duke buzëqeshur

Polica e ka konfirmuar rastin, ndërsa, ka thënë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:15, në rrugën “Bill Clinton”.

“Sot rreth orës 08:15, Policia është informuar se në rrugen Bill Clinton në Pejë, ka ndodhur një rast, Policia menjëherë kanë dal në vendin e ngjarjës gjithashtu edhe ekipi mjekësor të cilet kanë konstatuar vdekjen e viktimës ( femër), i dyshuari këtij rasti është arrestuar dhe ndodhet ne objektet e Stacionit Policor në Pejë”, thuhet në njoftim.

Asnjë koment

Comments are closed.