16-07-2024

Vetaksident i rëndë trafiku në Prizren

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në qytetin e Prizrenit, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjalizues të Sinjalit kanë bërë me dije se një veturë është vetaksidentuar në afërsi të marketit ‘Kastrati’ dhe për pasojë dyshohet se ka edhe të lënduar.

Në pamjet e dërguara shihet se automjeti ka pësuar edhe dëme materiale, teksa akoma s’dihet shkaktari i aksidentit.

Lexo edhe:

Vdiq studentja 21-vjeçare nga Mamusha që u godit nga treni në Prishtinë

Asnjë koment

Comments are closed.