04-08-2020

Prizren: Arrestohen dy të dyshuar për prostitucion

Dy të dyshuar një burrë dhe një grua janë arrestuar dje në Prizren nën dyshimin se kanë kryer veprën penale marrje me prostitucion.

Në raportin e policisë thuhet se me vendim të gjykatës, të dyshuarit janë liruar.

  • Asnjë koment

    Comments are closed.