04-12-2023

Prizren: Arrestohet një person i kërkuar nga gjykata, dërgohet në burg

Një person nga Prizreni, që kërkohej nga organet e drejtësisë është arrestuar dhe dërguar në vuajtje të dënimit, raporton Gazeta e Prizrenit.

Sipas policisë, ai është arrestuar në pikëkalimin kufitar në Merdare në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata.

Asnjë koment

Comments are closed.