25-06-2024

Prizren: Arrestohet një person pas kanosjes me armë

Një person në Prizren ka njoftuar Policinë se është kërcënuar me armë nga një i dyshuar.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur I dyshuari është arrestuar raporton Gazeta e Prizrenit.

Rr. “Nazmi Ferat”, Prizren 07.06.2023-15:00. Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje është kanosur me armë nga i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe nga ai është konfiskuar një revole dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

Asnjë koment

Comments are closed.