14-07-2024

Prizren: Arrestohet prindi, tentoi ta fut me dhunë vajzën në veturë

Në Prizren policia ka arrestuar një person. Ai dyshohet se ka tentuar ta fus në makinë me dhunë vajzën e tij femër kosovare si dhe e ka kërcënuar me fjalë.

Viktima nuk kishte lëndime. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje

Asnjë koment

Comments are closed.