14-04-2024

Prizren: Dhunoi e kërcënoi një grua, arrestohet një person

Prizren: Është arrestuar një burrë, i cili dyshohet se ka dhunuar dhe kërcënuar vazhdimisht familjaren e tij.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vazhdimisht ka pasur dhunë dhe kërcënime nga i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

Asnjë koment

Comments are closed.