30-05-2024

Prizren: Drejtori nga Vetëvendosje i thotë LDK-së: Sjelljet e juaja si të dhelprës

Postimi i plotë nga Dakaj:

Kur është në pyetje përgjegjësia përballë votuesve për mos formimin e qeverisë, LDK-ja thotë ne skemi faj, VETËVENDOSJE! është parti fituese.

Në anën tjetër, po kjo LDK karshi VETËVENDOSJE-s i tregon dhëmbët dhe thotë jemi dy parti fituese. Jeni, apo nuk jeni fitues?

Dhelpër!….

Asnjë koment

Comments are closed.