22-05-2022

Prizren: Dy persona të kërkuar nga drejtësia dërgohen në burg

Në raportin policor, thuhet se dje në rrugën “Tirana” në Prizren, në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata, është arrestuar jë mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në Burgun e Prizrenit.

Rasti tjetër ka ndodhur në pikëkalimin e Vërmicës. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata, është arrestuar një mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në Burgun e Prizrenit./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.