28-05-2020

Prizren: Dy të arrestuar shkaku i narkotikëve

Dy persona janë arrestuar në Prizren për shkak të posedimit të substancave narkotike,

Rasti ka ndodhur në rrugën “Lulzim Rexhepi”, Prizren 05.04.2020, 21:00.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar pasi që gjatë kontrollit të veturës së tyre është gjetur dhe konfiskuar një qese plastike me  substancë të dyshuar narkotike e llojit Marihuanë me peshë rreth 1.29 gr.”, njoftoi policia.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.