22-01-2022

Prizren: Familja Gashi kërkon Blerinën 18 vjeçare (VIDEO)

Ka katër muaj që Ramadan Gashi, çdo mëngjes ulet në pragun e shtëpisë me fotografinë e të bijës 18 vjeçare.

Blerina Gashi nga Prizreni, që nga data 11 qershor doli pa paralajmërim nga shtëpia e saj dhe nuk u kthye më, njofton Klan Kosova.

Babai i pesë fëmijëve, thotë se me vajzën Blerinën, nuk pati probleme.

Kronikë nga KlanKosova

 

Asnjë koment

Comments are closed.