23-09-2023

Prizren: Gjendet pa shenja jete një person

Një person është gjetur pa shenja jete në Vërmicë të komunës së Prizrenit, mëson Gazeta Sinjali.

Nga burimet e Sinjalit dyshohet se është edhe një person i lënduar.

Sinjali ka kontaktuar me Policinë e Kosovës, derisa të njëjtit janë në pritje të konfirmimit të rastit nga njësitë përkatëse.

Lexo edhe:

Anulohet konkursi për drejtor të gjimnazit dhe çerdhes të Prizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.