04-07-2020

Prizren: Këmbësori goditet nga një veturë

Nje aksident ka ndodhur rreth orë 08:00 në qytetin e Prizrenit.
Një veturë në lëvizje ka goditur një person derisa ishte duke kaluar në vendkalimin për këmbësor, ndryshe të njohur si “zebra”.
Në fotografi shihet se personi është lënduar dhe është duke marrë ndihmën e parë në vendin e ngjarjes./tvpz

Asnjë koment

Comments are closed.