18-06-2024

Prizren: Një i lënduar gjatë përpjekjes për shuarjen e zjarrit në një lokal

Një person është lënduar gjatë përpjekjes për shuarjen e zjarrit në një lokal në Prizren.

Rasti ka ndodhur dje pasdite. Sipas policisë, ankuesja femër K-Shqiptar ka informuar se në rrethana të pa njohura në zjarr është përfshirë lokali i saj.

“Gjatë tentimit për shuarje të zjarri, një punëtor mashkull K-Shqiptar nga tymi i zjarrit ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin e PK-së.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.