16-10-2021

Prizren: Rrahje mes disa personave, njëri sulmon zyrtarët policorë

Tre persona në Prizren dje janë rrahur mes vete.

Sipas policisë , njëri prej tyre ka penguar dhe kanosur zyrtarët policor.

Me vendim të prokurorit, njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe dërguar në mbajtje, kurse dy të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

 

Asnjë koment

Comments are closed.