13-06-2021

Prizren: Rrihen mes vete burri dhe gruaja

Në Prizren një grua dhe një burrë janë rrahur me njëri tjetrin pas një mosmarrëveshjeje.

Policia ka njoftuar se të dyshuarit të cilët ishin duke bashkëjetuar dhe kanë një fëmijë, pas një mosmarrëveshjeje kishin sulmuar njëri tjetrin dhe kishin parë lëndime të lehta trupore.

Për rastin është konsultuar prokurori i shtetit me udhëzimin e të cilit fëmijën e merr nëna e tij deri ne vendimin e gjykatës.

Lexo edhe;

Vidhet një veturë në Zhur, gjendet e djegur në Hoçë të Prizrenit

Të dyshuarit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Asnjë koment

Comments are closed.