22-10-2020

Prizren: Vidhen stoli ari në vlerë prej 8 mijë euro, në shtëpinë e një mërgimtari (Foto)

Lidhur me rastin është njoftuar policia e cila ka shkuar në vendin e ngjarjes duke proceduar me rastin.

Siç pohon ai, policia ka njoftuar të afërmit e tij se hajnat gjatë vjedhjes kanë lënë gjurmë të gishtërinjëve.

Mirëpo, ky bashkatdhetar apelon tek qytetarët që të ndihmojnë në zbulimin dhe identifikimin e autorëve të kësaj vjedhjeje, dhe se nga ai do të shpërblehen. /tvprizreni.info/

Vidhen stoli ari në vlerë prej 8 mijë euro, në shtëpinë e një mërgimtari të  Prizrenit(Foto)

Asnjë koment

Comments are closed.