03-10-2022

Prizren: Zhduket nje femër në Prizren

Sipas policisë, rasti ka ndodhur me 20.09.2022 , në mesnatë, raporton “Gazeta e Prizrenit”.

“Ankuesi mashkull kosovar raporton se viktima femër kosovare ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë vendndodhjen e saj, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e Policisë.

Mbështetur në raportet policore, nuk janë të rralla rastet e raportimti të zhdukjes së femrave, ndërsa ndodh që të raportohen edhe meshkuj. /Gazeta e Prizrenit/

Lexo edhe:

Arrestohet, deklaronte rrejshëm se i janë tërhequr paratë nga dikush tjetër

Asnjë koment

Comments are closed.