29-10-2020

Prizrenasi lëndohet pas rënies nga kulmi i shtëpisë

Një person është lënduar pasi ka rënë nga pullazi i një shtëpie.

Sipas policisë, viktima  gjersa ishte duke punuar, ka rrëshqitur nga 7-8 metra lartësi dhe ka rënë në tokë.

Si pasojë viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti mbetet nën hetime./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.