15-06-2024

Prokuroria e Prizrenit deklarohet për çështjen “Abi Çarshia”

Rrënimi i një pjese të një objekti tek Kompleksi tregtar “Abi Çarshia” nga ana e inspektoratit komunal, prej tri dite ka qenë në qendër të vëmendjes me pro e kundër deklarata në mes të zyrtarëve komunal dhe përfaqësuesve të kompanisë.

Për këtë çështje, sot në orën 11:00 ndërkaq kanë paralajmëruar të flasin edhe në Prokurorinë Themelore në Prizren.

Kryeprokurori Admir Shala, në do të organizojë  konferencë për media lidhur me çështjen./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.