25-06-2024

Publikohet video-klipi “HASJAN” nga Gold AG dhe Bajram Gigolli (Video)

Dueti Gold AG dhe Bajram Gigolli sapo kanë publikuar video klipin më të ri  “Hasjan”  

Asnjë koment

Comments are closed.