20-05-2024

Rahovec: Arrestohet pasi sulmon vëllanë dhe kunatën për tokë

Sipas policisë i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Asnjë koment

Comments are closed.