27-09-2021

Rama publikon fotografinë e Rugovës dhe Thaçit: Liria ka emër

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka shpërndarë një fotografi në të cilën janë bashkë presidenti historik Ibrahim Rugova dhe Hashim Thaçi, ish-presidenti i Kosovës.

Mbishkrimi në këtë fotografi të publikuar në Facebook nga Rama është “Liria ka emër”, transmeton Klan Kosova.

 

Asnjë koment

Comments are closed.