Ramushi dhe Anita shkëmbejnë publikisht puthje me njëri-tjetrin (VIDEO)

Anita Haradinaj kishte një spektator të veçantë.

Për ta përcjellur atë, kishte shkuar burri i saj, kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Ajo po merr pjesë në spektaklin “Dance Albania”.

Pasi e ndoqi përformancën e bashkëshortës së tij, ish-kryeministri i Kosovës i dha një puthje asaj.

Kreu i AAK-së po ashtu i dha një vlerësim Anita Haradinajt.

“Je shumë e mirë dhe e guximshme”, i tha Ramushi Anitës, transmeton Klan Kosova.

Ndiqeni mëposhtë videon: