28-03-2023

Rashica në super formë, shënon gol të bukur për Galatasarayn

Galatasaray e ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Giresunsporit.

Ishte Milot Rashica që vodhi topin në sulm dhe e përfundoi aksionin me gol.

 

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.