15-04-2024

Rashica përballë Xhakës në ndeshjen e yjeve për nder të çlirimit të Kosovës

Milot Rashica dhe Granit Xhaka deri më tani asnjëherë nuk ka rastisur të jenë përballë njëri-tjetrit.

Por të dy do ta bëjnë këtë në një ndeshje të veçantë.

Më 15 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, Rashica dhe Xhaka do të marrin pjesë në ndeshjen e organizuar nga Komuna e Prishtinës, për nder të ditë së çlirimit të Kosovës.

Ky takim do të filloj në ora 20:00.

Asnjë koment

Comments are closed.