16-07-2024

Reagon asambleisti Haxhillari: Kryetari Shaqir Totaj, ta prish edhe festën

Karanfil Haxhillari, asambleist i LVV-së në Prizren ka reaguar përmes një postimi në facebook, pasi Shaqir Totaj, ka vënë firmën e tij, mbi emblemën e UÇK- së.

Postimi i tij:

Ky kryetar i komunës Shaqir Totaj ta prish edhe festën❗
Në 25 vjetorin e çlirimit të Prizrenit ky kryetar e përdhos edhe emblemën më të shejtë të kombit shqiptarë. (shih foton).
Me çfarë të drejtë ky sharlatan vendos nënshkrimin mbi emblemën e UÇK-së?
Kush është ky dhe cili është kontributi i tij që të bëj skandale mbi të shejtën UÇK-së, nën llogon e të cilës kan rën me mijëra dëshmorë dhe ky hipokrit me nënshkrimin e tij e përvetson atë❗
Shoqatat e dalura nga lufta e UÇK-së nuk duhet të heshtin dhe duhet ta ndalin kët oportunistë ngase nuk e ka për herë të parë‼️

 

Asnjë koment

Comments are closed.