16-07-2024

Remzie Osmani reklamon shtëpinë dhe veturën super luksoze

Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare.

Ajo ka shumë vite që është në skenë pranë publikut duke sjellur këngë që thuajse gjithmonë janë bërë hite.

Së fundmi reja e saj Gzimja ka publikuar një foto ku shihet Remzia me nipin dhe mbesën.

Ajo ka pozuar para shtëpisë dhe veturës mjaft luksoze./IK

Shiko foton:

Asnjë koment

Comments are closed.