16-09-2021

Rrahje në një restorant në Prizren

Në një restorant në Prizren është raportuar se tre të dyshuar kanë sulmuar fizikisht pesë persona, raporton Gazeta e Prizrenit.

Sipas policisë, kjo kishte ndodhur dje për shkak të një mosmarrëveshjeje.

Raporti nga PK:

“Është raportuar se pas një mosmarrëveshje në një restorant, tre të dyshuarit meshkuj kosovarë i kanë sulmuar fizikisht pesë viktima, katër meshkuj dhe një femër kosovarë. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt”.

Asnjë koment

Comments are closed.