19-09-2021

Rrahje në Suharekë

Një person është arrestuar për shkak të një sulmi fizik në Suharekë, transmeton Gazeta e Prizrenit.

Policia ka njoftuar se rasti ndodhi dje pasdite, ndërsa viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /GazetaePrizrenit.net

Lexo edhe:

Prizreni ndër komunat e fundit në vend për performancën për taksat dhe tarifat (dok)

Asnjë koment

Comments are closed.