02-07-2022

Rreshteri rrah mizorisht policen në Pejë, e bën për spital

Rreshteri i Policisë Rajonale në Pejë, S.H., dyshohet se ka sulmuar mbrëmë një zyrtare policore, përderisa ishin jashtë detyrës zyrtare, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit kanë bërë të ditur se rrahja ka ndodhur për shkak të motiveve personale dhe se nuk lidhet me detyrën zyrtare.

Lexo edhe:

Të martën shpallet vendimi për rastin “Abi Çarshia” të Prizrenit, ky është dëmi që pretendon kompania

Asnjë koment

Comments are closed.