15-06-2024

Si do të jetë e diela për të lindurit e çdo shenje

Njihuni me parashikimin e Paolo Fox.

Demi

Duhet të tregoheni më të hapur për të përqafuar të renë. Kjo ditë do të jetë disi konfuze, ku gjatë saj keni nevojë për emocione më të veçanta, pasi nuk do arrini që të kënaqeni me të zakonshmen. Mundohuni që të mos shpenzoni pa kriter.

Binjakët

Dashuria do të jetë mjaft e favorshme në sajë të ndikimit të Hënës dhe Venusit. Nëse keni pasur zënka apo përplasje, ka ardhur momenti për ti lënë pas. Në punë rikuperimi do të jetë i ndjeshëm, ku mund të flitet për një triumfim.

Gaforrja

Mundohuni që të mos ushqeni debate në dashuri, sidomos nëse po përballeni me një krizë. Kjo e diel do të jetë e shoqëruar me humor të keq. Në vendin e punës dëshironi që të ndryshoni diçka, por ky nuk është momenti i duhur.

Luani

Kjo ditë do të jetë e shkëlqyer për takime dhe njohje të reja, pasi Hëna ju mbështet. Edhe ndjenjat do të jenë mjaft të favorizuara. Udhëtimet dhe zhvendosjet për punë, do të rezultojnë të frytshme.

Virgjëresha

Mundohuni që t’iu jepni më shumë hapësirë ndjenjave. Mendimet e punës ju kanë rrëmbyer, por duhet me patjetër që të gjeni kohë edhe për njeriun e zemrës. Në sferën profesionale, ky është momenti i duhur për të hedhur disa hapa vendimtare.

Peshorja

Bëni kujdes në dashuri, pasi ndikimi i kundërt i Venusit do të sjellë disa mendime më shumë. Bëni kujdes sidomos me të lindurit e shenjës së gaforres dhe peshores. Nga ana tjetër mundohuni që të ngadalësoni më shumë punën dhe t’i përkushtoheni më shumë vetes.

Akrepi

Dita do të jetë e mbushur me nervozizëm dhe nën ritmin e duhur në dashuri. Duhet të mundoheni që të kaloni një periudhë krize dhe të mësoni të falni dhe kuptoni. Në punë, duhet t’iu shkoni deri në fund gjërave dhe mos besoni pa kuptuar se çfarë po ndodh.

Shigjetari

Dita do të rezultojë mjaft interesante dhe emocionuese, ndaj lëreni veten të lirë. Në punë, mundohuni që të mos jeni pesimist dhe të mos i zmadhoni problemet.

Bricjapi

Një kalim tranzit i Venusit mund të krijojë probleme në dashuri, shkruan noa.al. Por nëse merrni një ftesë interesante, mos e refuzoni. Bëni kujdes me shpenzimet.

Ujori

Do të nisë për ju një fazë rikuperimi në dashuri, pas disa ditëve të mbushura me tensione. Sa i takon punës, nëse doni të bëni një ndryshim, vlerësoni disa aspekte dhe jo vetëm anën ekonomike.

Peshqit

Dashuria do të jetë mjaft e favorizuar, ndaj nëse ka diçka për të sqaruar, ky është momenti i duhur. Ata që janë vetëm duhet të shohin përreth, pasi takimi i duhur është fare pranë. Në punë do të ketë rikuperim të ndjeshëm.

Asnjë koment

Comments are closed.