14-07-2024

Skandal: A ishte kurdisur ndeshja Liria-Drenica?

Tifozët e Lirisë së Prizrenit “Arpagjikët” kanë akuzuar drejtuesit e klubit për siç kanë thënë kurdisje të ndeshjes Liria-Drenica. Për këtë, ata kërkojnë llogari nga kryetari i klubit, duke u arsyetuar me faktin se disa lojtarë vendor nuk i janë bindur  bindën, urdhrave të kryetarit dhe tashmë janë larguar nga skuadra, shkruan ‘Gazeta e Prizrenit’.

Takimi që është zhvilluar në javën e fundit të edicionit që e lamë pas kishte përfunduar me rezultatin 2:3 në favor të Drenicës.

Postimi i “Arpagjikëve”:

 

Asnjë koment

Comments are closed.