19-04-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 13:00
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka do të bëjë përurimin e parkut dhe këndit të lojërave për fëmijë, që ndodhet prapa selisë së Kuvendit të Komunës së Prizrenit, e njohur si “Shtëpia e Bardhë”)./GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.