14-04-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora  08:30
Mbahet mbledhja e rregullt e Këshillit të Drejtorëve të Komunës së Malishevës.

Ora 12:00
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, merr pjesë në shënimin e 20-vjetorit të operacionit “Shigjeta DO-2” dhe luftimeve në Pashtrik. (Fshati Planejë  e Hasit, Prizren). /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.