23-07-2021

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora  10:30

Në qendrën sportive ”Sezai Surroi”, do të bëhet vendosja e gurthemelit të Pishinës Olimpike në Prizren, investim i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Merr pjesë ministri Kujtim Gashi dhe Kryetari i Komunës, Mytaher Haskuka.

14:00

Ambasadori i Republikës Çeke në Prishtine, Ivo Silhavy, do të takohet me Kryetarin e Prizrenit, Mytaher Haskuka. Selia e KK-së.

Ora 16:00

Guvernatori dhe Rektori i Universitetit Trakya, do të jene prezent në “Shtëpinë e Bardhë” në Prizren

Ora 18:00

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj mban takim me banorët e fshatit Peqan, në lokalet e shkollës fillore.

Ora 18:00

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj mban takim me banorët e fshatit Peqan, në lokalet e shkollës fillore./gazetaeprizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.