20-06-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora:10:00
Komuna e Prizrenit organizon  dëgjimi publik të përgjithshëm me banoret e fshatrave të Hasit dhe  dhe zonës së Anadrinisë.  (Shtëpia e Kulturës në fshatin  Gjonaj).

Ora  19:00
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, organizon pritjen “MKRS Reception Dokufest”. (Restorant “Ambienti” në Prizren). /GazetaePrizrenit.net

 

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.