17-06-2024

Moti sot

Sipas Instituti Hidrometeorologjik të Kosovës, gjatë ditës së sotme moti kryesisht do të jetë me diell dhe vranësira të lehta.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 16-18 gradë C, derisa maksimalët e parashihet të lëvizin ndërmjet 30 – 33 C.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriut dhe verilindjes.

Asnjë koment

Comments are closed.