12-07-2024

Soti tri ndeshje në Euro 2024, ja përballjet dhe orari

Sot në kuadër të Kampionatit Evropian do të zhvillohen tri ndeshje.

Duke filluar nga ora 15:00, në “Munich Football Arena”, Sllovenia do të ndeshet me Serbinë.

Ndërkaq në “Frankfurt Arena” duke nisur nga ora 18:00, Danimarka ka përballë Anglinë.

E ndeshja e natës, nga ora 21:00, në “Arena AufSchalke”, ballë për ballë janë Spanja me Italinë.

Nga grupi C janë ndeshjet Slloveni – Serbi, si dhe Danimarkë – Angli.

E nga grupi B është Spanja dhe Italia./KK

Asnjë koment

Comments are closed.