17-06-2024

Specialja fton edhe një ish-luftëtar të UÇK-së nga Malisheva

Nuhi Krasniqi ish-luftëtar i UÇK-së nga Malisheva, tani avokat është i ftuari i radhës, shkruan Reporteri.net.

Këtë e ka bërë të ditur kreu i OVL të UÇK-së, Hysni Guncati, i cili ka thënë se edhe Krasniqi do të dalë i pastër.

“Sot morra lajmin që avokati dhe luftëtari i liris së UÇK’së z. Nuhi Krasniqi nga Malisheva është thirrur nga gjykata speciale , si gjithë luftëtarët e liris edhe ky do të dali i pastër”, ka shkruar Guncati në Facebook.

Asnjë koment

Comments are closed.