16-04-2021

Suharekë: Djali rrah babain, e bën për spital

Policia në Suharekë e ka arrestuar një person (mashkull).

I njëjti dyshohet se ka shkaktuar dhunë fizike dhe psiqike ndaj babait të tij.

Viktima ka marrë trajtim mjekësor.

Në konsultim me prokurorin, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton raporti 24 orësh përcjell Klan Kosova.

DHUNË FAMILJARE-LËNDIM I LEHTË TRUPOR

Suharekë, 27.02.2021-13:00.  Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka shkaktuar dhunë psiqike dhe fizike ndaj babait të tij mashkull kosovar. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor , pas intervistimit në konsultim me prokurorin i dyshuari dërgohet

Asnjë koment

Comments are closed.