02-07-2022

Sulm seksual ndaj një femre në Prizren

Në Prizren është raportuar një rast i sulmit seksual, ndërsa viktimë ishte një femër.

Sipas policisë i dyshuari dje është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se ishte sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.