25-10-2020

Sulm seksual në Prizren

Policia ka njoftuar se një person ka raportuar se vajza e tij është sulmuar seksualisht nga një i dyshuar.

Në raport thuhet se i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Asnjë koment

Comments are closed.